Poznaj kocich mieszkańców naszej kawiarnii

Maine Coon, rok urodzenia: 2020

SZAFRAN

to zdecydowanie gwiazda kawiarni. Często porównywany  z lubiczowym Simbą – to tacy nasi królowie stada. To roczny Kociak, chętny do zabawy zawsze i wszędzie. Lubi biegać za wędkami oraz ucinać sobie drzemki na stołach, w towarzystwie odwiedzających go Gości.

kot europejski, rok urodzenia: 2017

IMBIR

to najgłośniejszy w całym lokalu, chodzący koci atencjusz, którego usłyszysz, zanim jeszcze go zobaczysz. Uwielbia być głaskany, ale najchętniej reflektuje pogawędki z zainteresowanymi rozmową z Nim.

kot europejski, rok urodzenia: 2018

NELA

możecie pamiętać z naszej kawiarni przy ul. Lubicz. Urzędowała tam przez pewien czas, ale ze względów bezpieczeństwa musiała opuścić kawiarnię, gdyż bardzo często wymykała nam się przez szafę. Teraz powróciła do nowej kawiarni, gdzie ucieczka dla tej małej spryciuly już nie będzie taka łatwa.

kot europejski, rok urodzenia: 2019

TIRAMISU

to wyjątkowej urody koteczka, która kocha wylegiwać się w promieniach słońca. Jeśli tylko zobaczy ruszającą się wędkę, to biegusiem uda się na kocie połowy. Uwielbia być miziana i tulana przez człowieka.

kot europejski, rok urodzenia: 2019

MOZZARELLA

to przyszywana siostra Tiramisu, gdyż trafiły do nas obie z przychodni weterynaryjnej w siostrzanym duecie. Czasami bywa nieco wycofana, więc nie podchodź do niej zbyt szybko i gwałtownie. Gdy jednak już zyskasz jej zaufanie, to odwdzięczy Ci się kocim pomrukiem i ogromem miłości z tego puchatego serduszka.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy